АКЦИИ ЮНАЙС 10 2019 — 425 СУПЕРЦЕН!

Поделитесь этими АКЦИЯМИ UNICE с друзьями, она обязательно кому-то понравится:

[uptolike]


ВСЕ ДЕЙСТВУЮЩИЕ АКЦИИ UNICE 10 2019 с СУПЕРЦЕНАМИ

 

І таким чином я переходжу до акцій і пропозицій 10-го каталогу ЮНАЙС. Ви знаєте, коли я робила презентацію, дивилась, які ж є акції. Новинки каталогу дивіться на цій сторінці.

Мені так здалося навіть, що, можливо, не так їх і багато, можливо, не так цікаво, але це дуже цікаво. Тому що каталог Unice номер 10 – це каталог суперцін. І ми порахували, у цьому каталозі у нас 425 Суперцін. Лише в одному каталозі.

І ви знаєте, вже це мені здається, дуже багато. І можна навіть не робити акцій. Тому я тут не зупинялась на всіх 425 Суперцінах. Просто продивляйтесь каталог UNICE 10 2019, і на кожній сторінці ви побачите не одну навіть Суперціну. Майже через продукт у нас в цьому каталозі Суперціна. Тому користуйтесь моментом, купуйте продукти за Суперцінами.

[ngg src=»galleries» ids=»120″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»575″ thumbnail_height=»324″ images_per_page=»12″ number_of_columns=»2″]

Акції ЮНАЙС 10 2019 — Збирайте промінчики щоб економити з ЮНАЙС!

Але я знаю, що літом діє програма, за якою треба збирати промінчики. Докладніше про Програму UNICE «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО» читайте за посиланням.

І я хочу вам показати те, що, чесно кажучи, зібрати ці промінчики достатньо легко з цими новинками та акціями.

Я порахувала, як зібрати 2 промінчики

Мінімум 2 промінчики, щоб було цікаво і у програмі брати участь, отримувати подарунки, і купили усе саме необхідне. Їх дійсно отримати легко.

Наприклад, я взяла просто набір продукції, який я собі збираюся купити із понеділка. Навіть не йшла далеко, не робила соцопитування чи збирала топ наших бестселерів.

Просто, наприклад, що збираюсь купити я. І це олійка-блиск, про яку я вам розповідала та рум’яна 3 в 1, я казала, які можна використовувати як рум’яна, бронзатор та хайлайтер з нової колекції Happy Filter від Flormar. Беремо? Беремо. Я обов’язково замовлю собі набір Cappadocia, тому що, якщо із шампуньками, гелями мені трошки простіше у дорозі, то для обличчя хочеться щось якісне, і при цьому те, що не займає багато місця. І це набір Cappadocia від Thalia.

Програма ЮНАЙС Запальне Літо —збирайте промінчики!

Збирати Промінчики ЮНАЙС та Економити — Легко!

Я обов’язково візьму своєму чоловікові цей чоловічий гель-шампунь-кондиціонер 3 в 1. Тому що старий вже закінчився. У новому дизайні якраз. Те, що треба.

Нагадаю, що він бере участь в акції, і на ньому можна зекономити 24 гривні, якщо я візьму ще 1 шампунь, а я обов’язково візьму для себе. І це 3 новиночки наші.

За акцією я обов’язково собі візьму увесь набір Soncezalezhna. Це те, що якраз мені на це літо чи на початок осені стане у нагоді. Я вже казала про другий шампунь. І собі я візьму, це останній мій улюбленець, так скажімо, це шампунь від DermoFuture з вугіллям.

Неймовірний просто. Мені він дуже подобається. Тим більше, у цьому каталозі ЮНАЙС 10 2019 я можу на ньому зекономити 30 гривень.

Це тільки за ціною каталогу. І, звичайно ж, новинки. Я візьму 5 штучок цих мил. Я знаю, що можна взяти одне, 1 набірчик за суперціною, якщо я роблю замовлення на 200 гривень у каталозі. Чесно кажучи, у мене тут виходить набагато більше, 8 або 9 наборчиків. Але мені так багато не треба, тому я візьму 5: для себе, для дитини, і подарувати своїм подружкам.

І у мене виходить економія 240 гривень від основної ціни, якщо я беру цінник за акцію.

Акції ЮНАЙС 10 2019 — і яка у нас виходить економія?

У мене виходить замовлення на 1865 гривень, а це 62 бали. Це вже 2 промінчики.

При цьому до сплати у мене 1361 гривня. Чому? Тому що при замовленні на 62 бали у мене є знижка 27%.

І, до речі, тут ще хочу сказати, що на милка буде знижка 20%. Це також візьміть до уваги. І вигода із цього замовлення – 932 гривні. Із них 490 гривень – це знижка консультанта, яку я маю. Тут вона, на цьому об’ємі – 27% і 20% на милка. І 442 гривень – економія за акціями каталогу. Те, що я вам казала. Це економія, яку я прописала червоним, від акцій. Я тут навіть не рахувала, що новинки у нас також йдуть за дебютними цінами, і там теж є економія. Але вже вигода і так дуже крута.

І маючи вже таке замовлення, маючи вигоду на замовленні з 1865 гривень у 932 гривні, я ще маю 2 промінчики за програмою Запальне літо, на які я можу обрати собі ще додаткові подарунки. А ще взяти участь у розіграші.

Ще, можливо, поїхати у подорож, якщо мені пощастить, і якщо я буду виконувати усі умови програми. Економія неймовірна.

І собі купила усе, що необхідно, і порадувала себе, родину і знайомих, і ще й отримала багато подарунків, і навіть, можливо, подорож окрім замовлення.

Чтобы получить Скидку от 25% и участвовать в Акции ЮНАЙС, выберите по этой ссылке из каталога 10 2019 коды товаров, которые Вам понравились или коды Акционных товаров, зарегистрируйтесь через Форму регистрации и создайте заказ в личном кабинете на портале UNICE multibrand. Приятных покупок!

Если у вас возникают трудности, можно зарегистрироваться в телефонном режиме по этим номерам  099 604 40 69 ☎ 096 930 97 37  063-290-32-52

Форма регистрации ЮНАЙС, чтобы войти в свой кабинет на портале для покупок*

(*ссылка в кабинет придёт вам в письме на вашу электронную почту)

Ваши личные данные надежно защищены и не подлежат разглашению