НОВИНКИ ЮНАЙС 10 2019

Поделитесь этими НОВИНКАМИ ЮНЙАС с друзьями, они обязательно кому-то понравятся:

[uptolike]


 

НОВИНКИ UNICE 10 2019 ПОПРОБУЙ ЭТИ НОВИНКИ ПЕРВОЙ!

Вы можете зарегистрироваться ЗДЕСЬ и участвовать в АКЦИЯХ, покупать продукцию UNICE multibrand ВЫСОКОГО КАЧЕСТВА ️ со СКИДКАМИ до 33%!

НОВИНКИ ОТ ТУРЕЦКИХ и ЕВРОПЕЙСКИХ ПАРТНЁРОВ UNICE multibrand

[ngg src=»galleries» ids=»121″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»575″ thumbnail_height=»324″ images_per_page=»8″]

Подробнее о новинках ЮНАЙС каталога 10 2019 в этой статье

Новинки ЮНАЙС 10 2019 — Happy Filter від Flormar

Дуже цікава також нашим клієнтам, мабуть, в першу чергу – це продукція, і це новинки каталогу ЮНАЙС 10 2019. Відкриває нашу серію новинок лімітована серія Happy Filter від Flormar. Ви знаєте, що компанія Flormar приблизно кожного кварталу готує лімітовані серії для нас. Акціі ЮНАЙС катаологу 10 дивіться за посиланням.

Вони різні, адаптовані під сезон, відповідають трендам у світі косметики.

Саме такою є ця серія. Ми так і написали: «Класно бути щасливою!». Тому що ця назва – Happy Filter повністю цьому відповідає. Знаєте, Happy Filter, якщо в перекладі за англійської означає «щасливий фільтр».

Дещо нагадує рожеві окуляри, які ми носимо, коли ми надягаємо рожеві окуляри і бачимо цей світ по-іншому. Цей Happy Filter, мабуть, дійсно такі рожеві окуляри, як фільтр щастя, через який ми дивимося на світ, і тут через те, як світ дивиться на нас. Тому що у нас є мейкап Happy Filter. Що ж входить до колекції Happy Filter?

До речі, ще хочу сказати, що основною рисою цієї колекції є розкішне сяяння, яке дають відтінки та текстури, та такі теплі ультрамодні кольори.

Які продукти ЮНАЙС входять до цієї серії?

До цієї серії входять запечені рум’яна. Це такий дуже цікавий продукт, на якому я хочу зупинитися. Тому що це не просту рум’яна, як ми написали, а їх можна використовувати як рум’яна, але також як 3 в 1: рум’яна, бронзатор і хайлайтер. А якщо ви побачите, там є одна з упаковок, де такі 3 лінії різних відтінків. І таких відтінків у нас є 2 у цій серії.

Це запечена пудра у 3 відтінках. Дуже цікавий продукт – олія-блиск. По назві можна здогадатися, що олія-блиск – вона з олійками. Така тавтологія трошки. Тобто це не просто блиск, це блиск, який дає додатковий догляд за нашими губами, тому що він з олійками.

Тут хочу дещо зупинитися на тому, що у нас, на жаль, не буде блиску під кодом 2738098 у відтінку. І хотіла б розказати про помади дещо особливе, але, на жаль, їх також не буде в наявності з понеділка. З одного боку не дуже хороша новина, мабуть, але з іншого – що хочу сказати? Чому цих продуктів не буде?

Тому що ця колекція виявилися настільки популярною у Туреччині, що усі запаси, коли були на заводі Flormar при нашому замовленні просто моментально розібрали.

І так ми не спробуємо ці помади і один варіант блиску. Але гарна новина є в тому, що, коли колекція дуже подобається клієнтам, коли вона до душі клієнтам, Flormar завжди повертає ці продукти. Робить з них вже не колекцію, а постійний продукт на постійній основі. Тому, можливо, у нас ще буде шанс спробувати ці помади, але вже в постійному асортименті. І вже наступного року, а вже незабаром, чесно кажучи.

Що є ще цікавого в серії Happy Filter?

Це олівець для стробінгу очей. Мабуть, такого ще і не чули. Тому що, якщо для стробінгу обличчя ми чули, це вже такий незвичний продукт.

Що він робить? Маючи 3 варіанти, 3 відтінки, він може дуже вигідно підкреслити колір ваших очей.

Я знаю, що Міла, наш спеціаліст продукції, вже готує для вас відео з макіяжем з цієї серії. Там ви зможете побачити, що можна цікавого зробити, який цікавий макіяж можна зробити з цієї серії, і які продукти, як вони виглядають вживу, у неї в руках. А я переходжу до наступних новинок.

Новинки UNICE 10 по догляду за обличчям – Cappadocia і по догляду за волоссям – Antalya

І це, як на мене, це такий набор, який я дуже довго чекала. Тому що ми про них знали ще раніше, я ніяк не могли увести в каталог. Це дорожні набори, і їх у нас 2.

Це набір по догляду за обличчям – Cappadocia, і набір по догляду за волоссям – Antalya. Як ви бачите, бренд Thalia, турецький завод Akten Cosmetics, який відомий своїми натуральними формулами та інгредієнтами.

Це ідеальні тревел-об’єми, тому що, як ви знаєте, якщо ви подорожуєте в літаку і берете з собою сумку, багаж з собою до літака, а не здаєте, максимальний об’єм, який ви можете з собою взяти – це 100 мілілітрів. І тут бутилочки, упаковки максимально з об’ємом 100 мілілітрів. Cappadocia, серія для обличчя.

В її склад входить повноцінний крем. Я хочу звернути на це увагу. Тому що, якщо гель для вмивання – 100 мілілітрів, засіб для зняття макіяжу – 50, крем також 50, але для крему 50 мілілітрів – це повноцінна версія крему.

Набір ви можете взяти не тільки з собою в дорогу, а й використовувати ще дуже довго вдома.

І набір Antalya, який складається з шампуню та кондиціонера по 100 мілілітрів, та олійки для волосся – 50 мілілітрів. Саме час якраз з понеділка купувати такі набори, хто збирається у відпустку. Також у відрядження дуже зручно.

Тому я впевнена, що вам стануть у пригоді ці набори. Тим більше, бренд Thalia, який ми дуже полюбляємо і який зарекомендував себе.

Новинка ЮНАЙС 10 2019 — мила-макарончики THALIA

Ще декілька новинок від бренду Thalia. Це мила-макарончики. Хто з нами з Нового року – пам’ятає, як на Новий рік у нас були такі макарончики у таких маленьких коробочках.

І це був просто ідеальний подарунок для своїх близьких, коли ти не знаєш, що подарувати, але тобі потрібно подарувати якусь дрібничку, не щось дуже дороге. Це просто вихід з цієї ситуації.

Зараз, хоча і нема Нового року, але такий набір приємно купувати як для себе, так і комусь подарувати, як кажуть, замість шоколадки.

Шоколадка – то не дуже корисно. Тому давайте дарувати один одному такі милка. Вони точно нам все стануть у нагоді. Тут 6 видів: з ароматом малини, папаї, полунички, цукрової вати, яблука і мандарину. І, забігаючи наперед, хочу сказати, що на них також діє акція.

Ви можете купили один такий набірчик лише за 39 гривень при покупці з каталогу на 200 гривень.

Новинка каталогу 10 — чоловічий гель 3 в 1 — шампунь, кондиціонер та гель для миття

І ще одна новиночка у нас є у цьому каталозі UNICE 10

Можливо, не зовсім новинка, більше оновлений дизайн. Але це такий продукт, який усі люблять, який дуже зручний.

Тому що це чоловічий гель 3 в 1. 3 в 1, тому що це одночасно шампунь, кондиціонер та гель для миття. Чоловіку дуже часто не потрібно так багато, як жінці. І ця одна бутилочка вирішить усі його проблеми при митті. Оновлений дизайн нашого улюбленого гелю. Впевнена, він вам сподобається. Він більш, мені здається, цікавий, стильний. Тим більше, що на нього діє акція, про яку я розповім трошки пізніше.

Чтобы получить Скидку от 25% до 33% выберите по ссылке из каталога 10 2019 коды товаров, зарегистрируйтесь и создайте заказ в личном кабинете ЮНАЙС

Если у вас возникают трудности, можно зарегистрироваться в телефонном режиме по этим номерам  099 604 40 69 ☎ 096 930 97 37  063-290-32-52

Форма регистрации UNICE, чтобы войти в свой кабинет для покупок*

(*ссылка в кабинет придёт вам в письме на вашу электронную почту)

*Ваши личные данные надежно защищены и не подлежат разглашению.