Поддержка для Консультантов UNICE каталога 10 2019 — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

ПОДДЕРЖКА ПРОДАЖ для КОНСУЛЬТАНТОВ ЮНАЙС каталога 10 2019 — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

Поделитесь этими АКЦИЯМИ UNICE с друзьями, она обязательно кому-то понравится:

[uptolike]


ЕЩЁ БОЛЬШЕ ПОДАРКОВ ДЛЯ НАШИХ КОНСУЛЬТАНТОВ!

[ngg src=»galleries» ids=»122″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»575″ thumbnail_height=»324″ images_per_page=»17″ number_of_columns=»2″]

Программа для консультантів UNICE — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

І я готова оголосити подарунки і спеціальні пропозиції діючого 10 каталогу. Ми пам’ятаємо, що кожного каталогу ми з вами збираємо промінчики.

1 промінчик – це 30 балів. І за перші 2 промінчики, як завжди, як і у минулих каталогах, ми даємо вам можливість отримати продукцію по спеціальним цінам.

За перший промінчик у вас є можливість обрати собі крем із серії Unice або з огірком, або з виноградом для обличчя. Або обрати креми для тіла від торгової марки Bebak, крем Soft, який, я знаю, що дуже полюбляєте і ви, і ваші клієнти. Усього-навсього за 25 гривень. За другі 30 балів у вас є можливість отримати на вибір туш Unice, і також помаду, зволожуючу помаду для губ із серії Unice Divine лише за 29 гривень.

Для всіх активних, для всіх промінчиків, які ви будете збирати у каталозі ЮНАЙС 10 2019, ми також підготували спеціальну пропозицію. Це вже є традиція – розіграти щось цікавеньке.

І цього разу нас знову ж буде балувати компанія Flormar новою колекцією «Bride to be collection».

 Bride to be collection ЮНАЙС

Розіграш 10 наборів HAPPY FILTER FLORMAR

Можна сказати, що ця світлина – вона не передає насправді те, як виглядає ця колекція. Ви знаєте, це не просто новинка, яка буде у наступних каталогах. Це розкіш, розкіш, починаючи з дизайну, закінчуючи тим, що є у середині. Ця косметика, ми знаєм, вона не лише робить нас привабливими, а вона також піклується і доглядає за шкірою нашого обличчя, за нашими повіками, за нашими віками, за нашими брівками.

Тому я впевнена, що кожна з вас захоче мати ось таку брендову, класну, стильну косметичку, наповнену повністю продукцією із нової колекції. Вона просто ажурна. Вона дуже легка, вона дуже мила, вона дуже стильна. І вона по-справжньому дівчача.

Для того, щоб прийняти участь і стати володарем одного із 10 наборів із цієї колекції, вам необхідно усього-навсього збирати промінчики. І чим більше промінчиків – тим більше шансів отримати подарунок.

Ми знаємо, що навіть найактивніші мають можливість, і такі везунчики, навіть 2 рази отримати такий подарунок у розіграші.

Скоро розіграш 10 наборів Happy Filter від Flormar!

Хочу також нагадати, що вже зовсім скоро за підсумками 9 каталогу ми розіграємо 10 наборів Happy Filter від компанії Flormar. І цей розіграш відбудеться 19 липня, у п’ятницю, о 16.00 на нашому офіційному каналі YouTube. Тому запрошую. І ви будете знати першими усю інформацію про переможців. А можливо, цим переможцем будете саме ви. Тому не гайте часу, збирайте максимальну кількість промінчиків, і гайда отримувати подарунки від компанії Unice та наших партнерів.

У наступному 10 і 11 періоді, у 12 також на вас чекають різноманітні акції, подаруночки. Але про це ми пізніше. Слідкуйте, будь ласка, за нашою інформацією.

Парасолька ЮНАЙС у Подарунок!

Хочу нагадати для усіх учасників, що усі активні консультанти, які 5 періодів поспіль, починаючи із каталогу номер 8 по каталог 12 збирали мінімум 2 промінчики кожного періоду, у каталозі номер 13 отримують дизайнерську парасолю від компанії Unice абсолютно у подарунок. Це дійсно парасолька, яка вартує уваги. Стильна, класна. Це брендова річ, яка має бути у кожного консультанта. В не побоюсь сказати, що навіть заохочує багато клієнтів її також мати у своєму арсеналі аксесуарів.

Ми знаємо, що ті, хто не зміг у 8 каталозі виконати умови і зробити 2 промінчики, приєдналися до нас у 9 каталозі.

Це стосується не лише нових консультантів, а це стосується і наших активних консультантів, які, можливо, з деяких причин пропустили і не зробили відповідну кількість промінчиків у 8 каталозі.

Але вони виправили цю ситуацію у 9, і більше не будуть пропускати цієї можливості – на них теж чекає ця ексклюзивна парасолька, але вже за ціною 99 гривень.

Ми також залишаємо таку можливість для тих консультантів, які приєднаються до нас у 10 каталозі. Відповідно, їм потрібно набагато менше періодів виконувати вже умови. Це каталог 10, 11, 12. Буквально 3 каталоги, і ви зможете уже в каталозі 13, у 13 періоді отримати свою парасольку, але вже за пільговою ціною 149 гривень.

Приклади як діє програма «Промінчики ЮНАЙС»

Хочу вам показати приклад, як діє програма, тому що дуже багато від вас виникає запитань.

  • Приклад номер 1. Ви у кожному періоді активні і збираєте по 2 промінчики, зробили замовлення на 30 балів у каталозі 13, і парасолька вам у подарунок за 5 гривень.
  • Приклад номер 2. Ви пропустили каталог номер 8, але активувалися у каталозі номер 9 або ви абсолютно новий консультант, який до нас приєднався лише у 9 каталозі, і вже наступні 4 каталоги поспіль ви виконуєте умови, ви маєте можливість придбати цю дизайнерську парасольку за 99 гривень.
  • Приклад номер 3. Якщо ви, зробили у 8 каталозі, але пропустили 9, але все ж згадали, що ви дуже хочете цю парасольку – ви приєднуєтеся до нас у каталозі номер 10, і отримуєте цю парасольку за 99 гривень.

Я думаю, що дуже легко із цими прикладами ви зможете розібратися.

А для наших активних консультантів хочу нагадати, що для того, щоб отримати парасольку по максимально вигідній ціні або в подарунок – не гайте часу, якщо ви ще не виконали умови каталогу номер 9.

І нагадую, що триває збір промінчиків!

Ви можете за перший промінчик отримати гель Каштан усього за 35 гривень. Я знаю, що це дуже популярний продукт. Він тимчасово, буквально на 1 день у нас відсутній на складі, але впевнена, що ми завтра цю ситуацію виправимо.

І поки що протягом цих 2 днів у вас є можливість обирати як альтернативу гель із червоним перцем, з паприкою, який не менш ефективний у своїй дії. А враховуючи, що похолодало, напевно, це нам зверху десь посилання, що потрібно трішечки зігрітися.

Але я впевнена, що вже завтра ми зможемо виправити цю ситуацію, і гель Каштан знову з’явиться у нас на складі, і ми залюбки будемо вас задовільняти цим улюбленим продуктом.

Також нагадаю, що за 2 промінчик, ця пропозиція взагалі мені дуже подобається, ви маєте можливість обрати будь-який шампунь із серії Bioblas усього за 39 гривень.

І я впевнена, що ті клієнти, яким ви запропонуєте протестувати цей шампунь або навіть, якщо зробите це самостійно, ви, не побоюсь сказати, «присядете» на цей продукт. Тому що той ефект, який ви отримаєте для свого волосся, для шкіри голови, вам дуже сподобається, і ви будете постійним клієнтом серії шампунів Bioblas.

Також нас чекає головний розіграш

Серед усіх тих учасників, які збирають промінчики протягом дії усього каталогу.

Нагадаю, що якщо ви хочете все ж випробувати долю і потрапити на Оксамитовий сезон, потрапити у кількість тих щасливчиків, я хочу нагадати, що вам потрібно зібрати за увесь період дії програми мінімум 10 промінчиків.

І кожні 5 промінчиків будуть вам давати 1 шанс на перемогу. І лише трійка, трійка найщасливіших за підсумками програми вирушить разом із Unice на Оксамитовий сезон до Туреччини, приєднається до нашої величезною сім’ї Unice.

Хочу також ще нагадати, що, якщо ви, можливо, потрапите в основний список претендентів на Оксамитовий сезон, можливо, ваше прізвище також буде виграшним серед трьох учасників, ми дамо вам можливість скористатися цією пропозицією, взяти із собою у подорож будь-якого партнера зі своєї структури, який знаходиться у статусі.

Хочу наголосити, що це не тато, не мама, не брат, сестра, а саме партнер по бізнесу, у якому ви бачите перспективу для подальшого росту для створення власного бізнесу, для просування по вищим статусам.

Запальне Літо — Подорож до Каппадокії

І ми рухаємося далі. Пам’ятаємо, що для самих наших амбіційних лідерів у нас є ще одна програма, світлина з якої просто надихає. Коли дивишся на цю фотографію, ти вже попадаєш у якийсь абсолютно новий вимір часу. І це подорож до Каппадокії.

Поддержка продаж UNICE 10 2019

Топ-20 лідерів, які разом зі своєю командою покажуть найкращий результат зможуть скористатися цією унікальною мандрівкою.

Пам’ятайте, що ваша команда – це ваша сила, це ваш успіх та ваші безмежні можливості.

Топ-20 лідерів України відправляться до шикарного прекрасного туру до Каппадокії, у якому зможуть отримати і запалитися енергією турецького сонця, подивитися на ці шикарні пейзажі, пожити у дуже гарних готелях-печерах, які просто як дійсно ти попадаєш у інший, абсолютно інший світ.

Я кожному із вас бажаю перемоги. Відчути цей смак і бути серед цієї топ-20 лідерів. Я знаю, що, якщо ви дуже цього захочете, то обов’язково у вас усе вийде. А ми, звичайно, будемо вас у цьому підтримувати.

Программа поддержки консультантов — Собирай лучики и зажигай это лето!

А напоследок я хочу вам сказать, что не бойтесь мечтать. И это уже проверено много-много раз, что именно с Unice мечты сбываются.

Срібний Директор UNICE multibrand
Любов Бойко