Поддержка для Консультантов UNICE каталога 9 2019 — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

ПОДДЕРЖКА ПРОДАЖ для КОНСУЛЬТАНТОВ ЮНАЙС каталога 9 2019 — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

Поделитесь этими АКЦИЯМИ UNICE с друзьями, она обязательно кому-то понравится:

[uptolike]


ЕЩЁ БОЛЬШЕ ПОДАРКОВ ДЛЯ НАШИХ КОНСУЛЬТАНТОВ!

[ngg src=»galleries» ids=»115″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»575″ thumbnail_height=»324″ images_per_page=»17″ number_of_columns=»2″]

Программа для консультантів UNICE — «ЗАПАЛЬНЕ ЛІТО»

Запальне літо, яке розпочалося у 8-му каталозі, продовжує свою дію, і буде діяти до каталогу номер 13.

І хочу вам нагадати, що якщо ти ще не з нами, ти ще не приєднався до Запального літа, то скажи собі, що твоє Запальне літо з Unice Multibrand розпочинається прямо зараз! Зареєструйся в ЮНАЙС і починай діяти.

Що чекає на наших консультантів у каталозі номер 9?

Адже ми пам’ятаємо, що протягом запального, яскравого, сонячного літа ми з вами збираємо промінчики. І, чим більше промінчиків, тим більше задоволення.

За парші 2 промінчика точнісінько так само, як в каталозі номер 8, в каталозі ЮНАЙС 9 2019 ви будете отримувати спеціальні пропозиції.

Давайте разом подивимося, що це за пропозиції

  1. За перші 30 балів, які ви зробите у каталозі номер 9, ви зможете придбати масажний гель-бальзам Каштан усього за 35 гривень, лише за 35 гривень. Це дійсно необхідний продукт у цю жарку пору року, тому що він знімає втому з наших ніжок. Це прекрасна річ, яка просто має бути у кожного в домівці, і тоді про втому ви ніколи не будете знати. Це продукт, який допомагає нам завжди бути у тонусі.
  2. За другі 30 балів ви зможете собі обрати усього-навсього за 39 гривень один шампунь проти випадіння волосся Botanic Oil. Я знаю, що дуже багато наших клієнтів вже полюбили цю лінійку, залюбки нею користуються і приходять повторно за покупкою цих шампуней. І пропозиція у 39 гривень є дуже вигідною. І я впевнена, що ви скористаєтесь цією можливістю, і обов’язково заберете наберете ці 2 яскравих промінчика у каталозі UNICE 9 2019.

Що чекає на нас за підсумками 9-го каталогу серед тих, хто буде збирати промінчики?

Я хочу вам нагадати, що 1 промінчик – це 30 балів.

Хоча наступні промінчики не мають спеціальних пропозицій по ціні, по продуктам, у вас є можливість якомога більше зібрати шансів на розіграш наших ексклюзивних подарунків. У нас дуже скоро у каталозі з’явиться нова колекція від компанії Flormar, яка називається Happy Filter.

Ми починали знайомити вас з цією колекцією, коли подорожували по Україні, і разом з представником компанії Flormar і Міланою Юрах ми дарували ці продукти вам для того, щоб ви могли їх протестувати, для того, щоб ви могли їх спробувати.

Ми отримали дуже позитивні відгуки. Тому ця колекція обов’язково з’явиться у нас в каталозі. А ті 10 чоловік, які будуть збирати промінчики, будуть мати якомога більше шансів, і лише 10 наборів колекції ми між ними розіграємо.

Вірніше, не 10 чоловік, як я сказала, а 10 наборів колекції від компанії Flormar, саме Happy Filter ми розіграємо серед тих всіх-всіх-всіх яскравих промінчиків, які будуть зібрані у каталозі 9. Але, якщо ви слухаєте нас сьогодні, це означає, що до сих пір триває 8-ий каталог. Я хочу звернути вашу увагу, що розіграш 10-ти наборів в стилі Pin-up переноситься на 1 липня, понеділок. І ми зробимо це о 16 годині у зв’язку зі святковим вихідним.

І в наступному каталозі ЮНАЙС 10 2019 на ваш чекають також нові подарунки та розіграші. Обов’язково слідкуйте за новинами компанії та дізнавайтеся про це першими.

Ми пам’ятаємо, що починаючи із 8-го каталогу ми 5 періодів поспіль активні 2-ма промінчиками, то ви обов’язково отримаєте у подарунок дизайнерську парасольку від компанії Unice Multibrand.

І хочу нагадати умови, тому що я впевнена, що в останні дні дії 8-го каталогу до нас є можливість ще приєднатися дуже великій кількості нових консультантів, а також є можливість активізуватися нашим неактивним консультантам, які, можливо, десь тимчасово поїхали у відпустку, і ще не встигли розмістити замовлення у каталозі номер 8

Ми про це вам нагадали у Viber-розсилці, яка ще, якщо до вас не дійшла, то вже скоро, за мить обов’язково нагадає про те, що Запальне літо з Unice тримає.

У каталозі 8, нагадую, на нас чекають 2 спеціальні пропозиції за перші 30 балів. Це на вибір лосьйон для тіла або гель для душу із серії Soncezalezhna, або двухфазний кондиціонер для волосся з протеїном, еластином або арган з кератином від компанії Bebak лише за 25 гривень. Тому не упустіть свої шанси. Обов’язково прийміть участь у розіграші, і заберіть, заберіть обов’язково ці продукти по спеціальній пропозиції.

Але в ЮНАЙС є для вас ще одна новина

Тому що обов’язково у вашій команді будуть ті люди, які не були активні у 8-му каталозі.

Можливо, по тій причині, що вони не встигли повернутися з відпустки або по тій причині, що вони не встигли ще приєднатися до компанії Unice Multibrand. Але ми їм теж даємо унікальні можливість придбати парасольку. Тому що парасолька – це така річ, яка потрібна абсолютно всім. А ще така гарна, дизайнерська, з цікавим орнаментом не залишить байдужою жодну модну леді.

Консультанти, які не були активні у каталозі номер 8, мають можливість придбати цю дизайнерську парасольку за спеціальною ціною 99 гривень.

При умові, якщо вони будуть активними, починаючи з каталогу номер 9 по каталог номер 12, поспіль 4 каталоги підряд, з 2-ма промінчиками кожен період.

Я впевнена, що Запальне літо триває. І ви розумієте, що варто, варто прискоритися саме у 8-му каталозі для того, щоб парасолька дісталася абсолютно безкоштовно, у подарунок. Це більше задоволення, ніж купити її за гроші. Але хочу сказати, що ціна 99 гривень – це не ціна за таку ексклюзивну дизайнерську річ.

Программа поддержки консультантов — Собирай лучики и зажигай это лето!

А напоследок я хочу вам сказать, что не бойтесь мечтать. И это уже проверено много-много раз, что именно с Unice мечты сбываются.