Маркетинг план UNICE 2021

Маркетинг-план UNICE 2021 — Час Проявити Себе!

Очікування не приведе до бажаного авто — лише UNICE, помножений на час, перетворить мрію на реальність!

Поділіться цією ВИГІДНОЮ програмою розвитку з друзями мережевого бізнезу

МАРКЕТИНГ-ПЛАН ЮНАЙС 2021 — СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ (в картинках)

UNICE – це бажання подарувати всім нашим Клієнтам Красу і Якість. Це об’єднання Кращих продуктів і Кращих виробників. Це Кращі можливості для розвитку і заробітку в Україні! І цей маркетинг план UNICE 2021 тому підтвердження. А новий Каталог UNICE дивіться за посиланням.

Програма развитку Бизнесу СмартСтарт UNICE 2021. Дізнайтесь про всі ВИГОДИ зі статті


Знижка для Консультанта ЮНАЙС

Від одного продукту вже наш клієнт зі знижкою, зареєструвавшись у компанії, консультант має можливість отримати знижку –25%. Це дуже відчутно.

 1. Знижку –25% можна отримати роблячи замовлення до 34.99 балів.
 2. Знижку –27% можна отримати, якщо ви зробили замовлення від 35 до 69.99.
 3. Знижку –30% отримають всі ті консультанти, які зроблять замовлення на 70 балів і більше.

Програма UNICE «СмарСтарт» 2021 для новачків

Ми прислухалися до ваших побажань і вирішили на Першому кроці програми ЮНАЙС «Смарт Старт» за 30 балів… Ми пам’ятаємо, що новачок має можливість зробити ці 30 балів накопичувально у період дії 1-го каталогу, у якому він зареєстрований, у якому він розмістив замовлення.

Консультант буде мати можливість обрати собі будь-який продукт з каталогу зі знижкою –75%.

Це дуже круто, тому що одразу є спокуса попробувати щось більш класне, більш дороге, більш унікальне з асортимету каталогу UNICE 2021. Це дуже вигідно. І новачкам ця пропозиція буде до вподоби. Ще більше нових консультантів ви з легкістю зможете залучати до своєї структури. Як ви бачите, ми залишили абсолютно всі пороги: 30, 40, 50, 60. І ми зберегли ці премії, які ми готові віддавати на покупку продукції для того, щоб наші консультанти мали максимальну вигоду.

Програма UNICE СмартБізнес 2021

Давайте подивимося, яким буде новий СмартБізнес ЮНАЙС у 2021 році. Ми вирішили не замінити, а доповнити, дати вам на вибір ті подарунки, які ви собі забажаєте. Адже, як показала практика, що побутові і бізнесові різні гаджети, девайси вас дуже сильно мотивують. І тому ми даємо вам на вибір:

 • Якщо ви провели 10 новачків по програмі СмартСтарт – ви маєте можливість забрати або смарт-ваги або класний потужний фен.
 • Якщо ви провели 30 новачків по програмі, то ви маєте на вибір або смарт-чайник, або блендер.
 • За 50 новачків – смарт-годинник або праска.
 • За 70 новачків – смарт-планшет або електричний гриль. Це дуже класна річ у побуті. Особливо для тих, хто поспішає, кому немає часу на приготування їжі. Можливо, хтось із вас вже дома має такий класний девайс. Але знаєте, з часом моделі стають новіші, і хочеться їх оновити. Можу сказати, що це дуже класний також пристрій для тих, хто знаходиться на правильному харчуванні. Дуже швидко, дуже якісно. Дійсно дуже класна річ.
 • За 100 новачків, то ви обираєте: чи ви хочете смарт-телевізор, або ви хочете забрати робот-пилосос, який зараз є дуже модним. І ми у ногу з часом крокуємо по цій планеті. І також хочемо вам запропонувати на вибір максимально сучасні девайси.

Умови програм VIP-клубу UNICE

Компанія UNICE змінила умови отримання подарунку для VIP-клубників. Фактично умови минулого року, але…

Якщо у минулому році ми давали за кожних 500 балів можливість 500 гривень на покупки, то у цьому році ми говоримо про те, що ми будемо давати за кожні 1000 балів. Як тільки ви досягнули 1000 балів – ви можете забрати свою 1000 гривень на покупки.

Але ми вирішили доповнити нашу програму по VIP-клубу різними квартальними розіграшами. За підсумками кожного кварталу серед усіх, хто досягне 1000 балів, ми їх будемо називати вже Клубниками та вище, будуть приймати участь у розіграші брендованих товарів.

Розіграш брендованих товарів, а саме яких?

На перший квартал це буде:

 • 1 величезний бокс із тестерами на суму 2000 гривень за цінами каталогу.
 • 1 ручка Parker брендована логотипом UNICE.
 • 1 брендований павербанк.
 • 3 набори чашок ЮНАЙС.
 • 3 брендованих парасолі.
 • 3 набори – кепка та футболка.

Якщо говорити про те, коли відбудеться розіграш, то 1 квартал закінчиться за підсумками 5 каталогу.

1 розіграш відбудеться 22 квітня. Отже, приймайте участь, досягайте 1000 балів. І все ж 1 квартал – людей буде ще менше. Тому шанси виграти подарунки набагато більші.

Дивіться, тут виходить 12 подарунків ми вам приготували. Дай бог, щоб було 12 Клубників, і кожен фактично отримає подарунок. Якщо буде менше, то, можливо, комусь навіть дістанеться 2. А можливо, їх буде набагато більше. Хочеться мені в це дуже вірити. Тому ось такий VIP-клуб чекає на наших консультантів.

Але це ще не все. У VIPКлубників ЮНАЙС є ще додаткова одна не менше цікава опція. Це можливість отримувати знижку –50% замість традиційної знижки консультанта від –25% до –30%. –50% на всі новинки каталогу!

Це мега-крута новина. І у вас є можливість отримати за підсумками каталогу у наступному каталозі.

Тобто після фінансового закриття на весь асортимент наступного каталогу, на всі товари, які мають статус «Новинка» знижку –50%.

Це для вас фактично як тестери. Ви можете поділитися своїми враженнями від 1-ої зустрічі з цим продуктом, від 1-ої спроби цього продукту.

І ще одна новина – це те, що топ-3 найкращих консультантів за підсумками 2021 року поїдуть на конференцію 2022.

Маркетинг-план ЮНАЙС 2021 — докладніше

План Розвитку та Успіху ЮНАЙС — ще Більше Нових Статусів в 2021 році!

Маркетинг-план ЮНАЙС 2021 - виплати

У 2021 році він буде виглядати ось таким чином. І на перший погляд ніби нічого не змінилося. Не треба брати лупу і хотіти побачити там якісь великі відмінності. Я буду говорити зараз вам лише про ті зміни, які ми внесли у новий маркетинг-план ЮНАЙС 2021. Глобальних змін не буде. І я впевнена, що у минулому році ви всі вже пристосувалися, прилаштувалися, і вже зуміли працювати із маркетинг-планом.

І саме в 2021 році, знаючи абсолютно всі фішки маркетинг-плану 2021, дійсно прийшов вдалий час проявити себе.

Не просто так саме такий слоган у нас у 21 році. Отже, які зміни відбулися? Давайте коротко по ним пройдемося.

Перша зміна відбулася на статусі Партнер

Усім абсолютно буде запропоновано: чи це новачок, чи це вже наш існуючий консультант, від 1 до 5 каталогів UNICE по 10 гривень. Я вважаю, якщо вам потрібно більше – не купуйте 6, купуйте 10. Буде по 15 грн. Так само я думаю, що, працюючи у своїх структурах, якщо комусь із ваших консультантів не потрібна кількість 5, а вам потрібна – ви завжди можете домовитися і завжди можете скоординувати свої дії у рамках однієї місцевості, де ви проживаєте. Отже, статус Партнер. Які зміни відбулися?

Крім особистого обсягу 50 балів, який залишається так, як і був, груповий обсяг буде становити 200 балів. А це означає, що ще більше консультантів будуть мати можливість себе спробувати у цьому статусі, спробувати себе у побудові команди, у побудові структури. І наші Партнери за це будуть отримувати 6% від усієї глибини.

Друга зміна відбулася на статусі Управляючий

Ми зменшили груповий обсяг і встановили його на рівні 2500 балів. Тобто я впевнена, що кількість Управляючих у 2025 дуже значно зросте. І ви знаєте, я хочу, щоб ви раділи не лише тому, що ви отримаєте одразу бонус у 5000. Я хочу, щоб ви раділи тому, що ви станете на 1 крок ближче до статусу Директор.

Але це лише 1 крок для того, щоб стати директором UNICE. А я знаю, як кожен початківець про це мріє.

На статусі Директор ми залишаємо груповий обсяг 4000 балів. І я думаю, що це дуже класна новина.

А це означає, 4000 балів, що дуже багато хто побачив для себе шанс швидко закрити директорський статус, забрати всі бонуси від компанії ЮНАЙС. І, звичайно, вже напевно, стратегічно думає: «А хто у моїй команді міг закрити Директора для того, щоб я, можливо, як мінімум досягнула Платини, і вже починала рухатися до омріяної своєї автівки?»

Це ще не всі зміни. Це те, що стосується статусів. Далі більше таких глобальних новин не буде.

Я хочу тільки звернути вашу увагу на те, що з’явилася ще одна колонка в маркетинг-плані UNICE 2021, яка називається «БізнесБонус». Що це таке?

Що це таке «Бізнес Бонус»?

Програма UNICE Бізнес бонус 2021

Програма ЮНАЙС Бізнесбонус 2021

БізнесБонус насправді – це програма, яка дуже добре вам знайома протягом минулого року. Це можливість отримати додаткову знижку на продукцію, якщо ви досягнули вперше статусу VIP-партнера до Директора. Ви маєте можливість зібрати свій презентаційний набір. Хочу звернути вашу увагу, що за рахунок того, що ми вводимо цю програму на постійній основі у маркетинг-план ЮНАЙС, презентаційного набору на рівні Партнер вже не буде, починаючи з 2 каталогу.

Тобто всі нові Партнери, які у нас вже з’являться за підсумками 2 каталогу, вони будуть отримувати Бізнес Бонус.

Що таке БізнесБонус? Ви бачите в маркетинг-плані 2 графи. Це знижка на продукцію і сума, на яку надається ця знижка:

 • Досягнувши статусу Партнер, ви можете на цілу 1000 гривень собі взяти продукцію зі знижкою 50%.
 • Бізнес-партнер – 60%.
 • Топ-партнер – 65%.
 • На статусі Директор 75% від суми 5000 гривень.

Але я хочу вам продемонструвати це у вигляді вигоди. Тому що, наприклад, якщо все ж ви у всьому бачите вигоду, і не використовуєте ці продукти:

 • для презентації,
 • для тестування,
 • для різноманітних гівевеїв,
 • для розвитку своєї сторінки у соціальних мережах,
 • для мотивації своєї команди,
 • для підтримки своїх клієнтів,

а ви зацікавлені їх продати, то для вас спеціально я вивела 3 стовпчик – це вигода, яку ви додатково маєте можливість отримати, продавши ці продукти за цінами каталогу.

 • На рівні Партнер це 500 гривень,
 • Бізнес-партнер – 900 гривень,
 • Топ-партнер – 1625 гривень,
 • Управляючий – 2800 гривень,
 • Директора – 3750 гривень.

Вам така вигідна пропозиція у доповненні до маркетинг-плану ЮНАЙС 2021 дуже сподобається і ви залюбки будете її використовувати.

Якщо говорити про глобальні зміни у маркетинг-плані – це все. Тобто ЮНАЙС маркетинг-план залишається той самий.

Ми навпаки понизили пороги на певних статусах для того, щоб вам було досягати ще набагато легше. Бо вступати набагато легше у наш маркетинг-план на рівні Партнер. Досягати легше статусу Управляючий. І досягати легше статусу Директор.

При цьому, хочу наголосити, не змінились відсотки виплат, бонуси, які ми підготували на кожному статусі.

АвтоБонус, або авто ЮНАЙС у Подарунок!

Програма UNICE Авто бонус 2021

Програма ЮНАЙС Автобонус 2021

Отже, рухаємося далі, АвтоБонус. Омріяне авто, про яке ми дуже часто говоримо в Подарунок.

Автопрограма також залишається незмінною. У вас є можливість отримати ваше авто від компанії UNICE менше як за 1 рік.

І які умови отримання автомобіля ЮНАЙС?

Якщо ви хочете отримати авто на рівні Платини, то вам необхідно отримати цей статус у 12-17 періоді каталогу. Або 15-17 періоди, залежно від марки автомобіля. Але зверніть увагу: водночас не можна падати нижче статусу Золотий Директор. Тобто омріяне авто ще залишається абсолютно реальним у 2021 році.

Щоб досягнути успіху у системі необхідно вийти за її рамки

Маючи такі інструменти, маючи такі мотиваційні програми UNICE, такий вигідний грошовий маркетинг-план, дійсно ваша задача у цьому  році – маючи гарні знання, доповнивши їх новими у наших академіях, на нашому каналі UNICE Pro, вам залишається одне – час проявити себе. І це стосується абсолютно кожного із вас.

Пам’ятайте, для того, щоб досягнути успіху у системі необхідно вийти за її рамки. Кожен із вас, хто засидівся довго у статусі, який би він не був: Бізнес-партнер, Топ-партнер, Директор, Управляючий, Срібний, навіть Директор Срібної Корони – досить там сидіти.

Досягайте нових статусів. Золота Корона, Платинова Корона, нові автомобілі. Давайте, забирайте їх від компанії. Ми готові вам їх віддавати.

Можливо, ви навіть собі до кінця зараз не знаєте, як цього досягнути. Але саме головне – щоб ви цього захотіли. Бажання має величезну силу. І воно здатне здійснюватися, якщо ви крок за кроком, кожного дня, кожної хвилини йдете до свого результату.

Час проявити себе. Час діяти. Час бути успішним разом із ЮНАЙС. Бажаю кожному із вас нових висот, нових горизонтів, сильних команд, багатих клієнтів, грошовитих консультантів. Проявляйте себе на повну. 2021 рік – це наш рік. Це рік UNICE multibrand.

Щоб почати свій Успішний Бізнес UNICE, зайдіть на сторінку Реєстрації, введіть свої дані в форму і зробіть перше замовлення. Все просто!

Бізнес UNICE реальніше, ніж Ви думаєте. Просто потрібно ПОЧИНАТИ ДІЯТИ вже зараз!

За більш детальною інформацією по Маркетинг-плану UNICE 2020-2021 звертайтеся за телефонами: 099-604-40-69  096 930-97-37

Срібний Директор Unice multibrand
Любовь Бойко