Акции ЮНАЙС 17 2018 — Фейерверк акций и супер цен смотрите здесь!
Акции ЮНАЙС 17 2018 — Фейерверк акций и суперцен!
16.12.2018
Брендовый зонтик UNICE для консультантов
Для консультантов UNICE — встреть осень с брендовым зонтом!
18.09.2019
Показать все

Summer Party UNICE 2019 – 3 дні неймовірного відчуття!

Summer Party UNICE 2019

Поделитесь этой информацией с друзьями, возможно она кому-то пригодится:

[uptolike]


Summer Party ЮНАЙС 2019 – як це було

Дійсно, кожна жінка – королева. І ми змогли це відчути разом на нашому запальному Summer Party UNICE 2019, яке нещодавно пройшло в приміському клубі 4 сезони. І я хочу поділитися з вами, як це було. А щоб приєднатися до компанії UNICE реєструйтеся на цій сторінці та будуйте свій прибутковий бізнес зі мною!

Були неймовірні майстер-класи з візуалізації мрії, з ведення Instagram та магії чисел у нашому житті. Це був цікавий тренінг від Наталії Холоденко. Ранкова зарядка з Мариною Узелковою-Боржемською. І, звичайно, незабутня гала-вечеря під виступ Ольги Цибульської, яка настільки запалилася нашою вечіркою, що буквально зразу, через день відправилася з нами в подорож до Стамбулу, де ми разом відвідали наш завод Fon Cosmetics. Новий каталог ЮНАЙС дивіться по цьому посиланню.

[ngg src=»galleries» ids=»118″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»700″ thumbnail_height=»442″ images_per_page=»7″ number_of_columns=»2″]

Ви знаєте, що нас чекає щось неймовірне?

Але про це трішечки пізніше, вже ближче до осені. Але хочу сказати, що поїздка була дуже активною, дуже цікавою. І це, звичайно, далеко не все, що відбувалося протягом усіх цих 3-ох днів у заміському комплексі під Києвом.

Ви зможете переглянути новину, яка транслювалася на центральному телебаченні, на каналі СТБ.

Ми розповідали про це кругом, де тільки можна було. Тому що це дійсно є для нас подія – бути більш медійними, бути більш впізнаваними.

Звикайте до цієї популярності, тому що UNICE буде завойовувати серця українців, тому що UNICE буде виходити дуже стрімко, дуже яскраво на екрани телебачення.

Це було неймовірно! І кожна жінка дійсно відчувала себе королевою…

…тому що для кожної був створений її неповторний індивідуальний аромат. Я знаю, що дуже багато з вас тих, хто теж мріяв побувати на такій вечірці, але, на жаль, ця мрія не здійснилася саме в цей період.

Я хочу сказати вам, що ви не засмучуйтесь, тому що компанія ЮНАЙС – це компанія, яка любить дивувати. Обов’язково, це вже в нас як традиція, повторимо наш воркшоп.

І впевнена, що, якщо ви дійсно мрієте туди потрапити, то ваша мрія має шанс здійснитися.

Срібний директор UNICE
Любов Бойко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *