В компании UNICE появились Интернет-сообщества
Полное погружение в UNICE — Новые сообщества в Viber, Telegram и YouTube!
24.09.2019
Бархатный сезон UNICE 2019 — мои впечатления от Турции
Программа Бархатный сезон UNICE 2019
01.01.2020
Показать все

Тренінг від компанії AKTEN Cosmetics в Україні

Тренінг від компанії AKTEN Cosmetics в Україні 2019

Поделитесь этой информацией с друзьями, возможно она кому-то пригодится:

[uptolike]


Тренінг по продукції від компанії AKTEN Cosmetics в Україні 2019

Осінь, знаєте, як 1 вересня діти їдуть у школу, починається цикл навчань і в UNICE. І у нас він і не закінчувався. Тому що зараз по Україні проходить тренінг Сергія Стужука «Анатомія лідерства». До цього ми проходили тренінг публічних виступів, проходили тренінг ефективних переговорів. І ви знаєте, здається, що стільки навчання в компанії ЮНАЙС ще не було. Реєструйтесь в ЮНЙАС, та приєднуйтесь до нашої Успішної Структури!

Але компанія вирішила все ж на цьому не зупинятися. І крім того, що даємо бізнес-навчання, ми їх постійно намагаємося розбавляти інформаційним навчанням про продукцію ЮНАЙС. І ви знаєте, що у нас було навчання весною разом із компанією Flormar. А зараз ми готові об’їхати усю Україну з навчанням від компанії про продукцію Akten Cosmetics, від вашого улюбленого бренду Thalia.

А ми знаємо, що компанія Akten випускає продукцію не лише під брендом Thalia, а є улюблені вами продукти також під торговою маркою UNICE.

Що може дати нам це навчання від АКТЕН?

Чому я рекомендую кожному із вас обов’язково обрати те місто в Україні, яке ближче до вас знаходиться і обов’язково приїхати на це одноденне навчання, яке буде проходити з 9 годин до 18 годин, тобто протягом усього дня?

Ви зможете дізнатися, знаєте, такі різні «фішки» про цю продукцію. А ми знаємо, що компанія Akten позиціонує себе як органічна компанія. У складі її продукції використовуються натуральні компоненти.

І вам буде дуже цікаво знати щось про нюанси виробництва, про сертифікацію, про унікальність цих інгредієнтів. Тому що у них є своя лабораторія, вони самі розробляють ці формули. І ви не прочитаєте про це в жодній книзі, ви не прочитаєте в жодній брошурі, і навіть у каталозі UNICE. Тому що до нас їде рідна сестра власника цієї компанії Йокан Кара, якого ви усі дуже добре знаєте. Його сестра Банутси настільки позитивна, настільки яскрава, настільки харизматична. І дуже гарно, цікаво доносить всю інформацію.

Вона приїде не сама, вона приїде із професійним перекладачем із турецької мови. Можливо, хтось пам’ятає наші перші презентації при перших кроках компанії UNICE multibrand на ринку України. Перекладача звати Аліна. Вона дуже шикарно, доступно, просто передає цю інформацію. І у вас буде унікальна нагода задати будь-яке питання, яке стосується продукції компанії Akten людині, яка фактично причетна до історії цієї компанії. Тому обов’язково заплануйте собі один із днів з 9 по 15 жовтня. Тому ти не можеш це пропустити. Ти обов’язково там повинен бути.

Приходь на тренінг AKTEN UNICE у твоєму місті:

  • 9 жовтня м. Харків 9:00-18:00 • Готель «Прем’єр Палас».
  • 10 жовтня м. Запоріжжя 9:00-18:00 • Готель «Слава».
  • 11 жовтня м. Дніпро 8:30-17:00 • Центр «Менора».
  • 12 жовтня м. Одеса 9:00-18:00 • Готель «Лондонський».
  • 13 жовтня м. Київ 9:00-18:00 • Готель «Рамада Енкор».
  • 14 жовтня м. Хмельницький 9:00-18:00 • Комплекс «СВ Клуб».
  • 15 жовтня м. Львів 9:00-18:00 • Готель «Рамада».

З повагою, Срібний директор UNICE
Любов Бойко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *